We wtorek – 11 czerwca w klasie 2A odbył się pokaz talentów. Do sali 65 zostali zaproszeni goście – uczniowie klasy 0A z wychowawczynią – Panią Olą. I się zaczęło… Karol rewelacyjnie naśladował taniec Michaela Jacksona. Janek i Igor popisali się swoimi umiejętnościami piłkarskimi. Martynka, która trenuje gimnastykę i taniec nowoczesny wspaniale zademonstrowała swoje umiejętności. Pięciu drugoklasistów – karateków: Kuba, Alan, Maciej, Karol i Patryk dało wyśmienity pokaz karate. Patrycja nauczyła widzów robić cudeńka z papieru. Techniką origami wykonała łabędzia i pieska. Na pamiątkę swoich występów uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Słodki poczęstunek umilił spotkanie. Pokaz talentów dostarczył wszystkim moc wrażeń. Uczniowie klasy 2A udowodnili, że mają nie jeden, a wiele TALENTÓW!!!