Prawdziwe wybory w niedzielę, tymczasem w naszej szkole mamy już za sobą głosowanie na kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Ten tydzień był prawdziwie wyborczy. Przez cały ten czas można było zapoznawać się z plakatami wyborczymi kandydatów. W środę usłyszeliśmy prezentacje uczniów chętnych zająć stanowisko Przewodniczącego SU, natomiast w czwartek odbyła się debata wyborcza, podczas której usłyszeliśmy wiele ciekawych odpowiedzi na pytania dotyczące zmiany szkolnej rzeczywistości na lepsze. W piątek uczniowie klas 4-8 oddali głosy na wybranych kandydatów. Po podliczeniu głosów wiemy, że stanowisko Przewodniczącej SU obejmie Anna Borowska, Zastępcą Przewodniczącego SU zostanie Marharyta Komysh, a Sekretarzem będzie Bartłomiej Zarębski. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej współpracy w roku szkolnym 2019/2020.