26 września klasy 0-8 obchodziły Europejski Dzień Języków Obcych. Do tego wydarzenia uczniowie przygotowywali się cały tydzień. Zadaniem klas 0-3 było przedstawienie, że odgłosy zwierząt w różnych językach brzmią inaczej. W Dzień Języków Obcych, klasy podziwiały swoje prace oraz oddawały głosy na najlepszy ich zdaniem plakat. Zwycięzcą została klasa 2A, która przygotowała plakat przedstawiający dźwięki wydawane przez psa w różnych językach.

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim klasom za przygotowanie ciekawych plakatów.

Zadaniem dla klas 4-8 było przygotowanie plakatu ilustrującego wylosowany zwrot w różnych językach europejskich. Każde powiedzenie dotyczyło innego koloru. Grupom udało się poprawnie wykonać zadanie i zdobyły pierwsze punkty w rankingu do szkolnego konkursu o tytuł „Super Klasy”.