14.05.2019 r. uczniowie ze świetlicy szkolnej mieli okazje uczestniczyć w zaproponowanym przez panią Halinę Furmaniak wydarzeniu kulturalnym - koncercie w Gdańskiej Filharmonii.
Oglądane przez nas "Cztery pory roku dla dzieci - Lato. Vivaldi na wakacjach" to "widowisko wpisane w cykl multimedialnych koncertów przełamujący tradycyjną formułę edukacji muzycznej najmłodszych, wyróżniony honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka". Jak można było przeczytać w programie: "Cztery Pory Roku Antonia Vivaldiego powstają na oczach dzieci, przy ich aktywnym udziale. Przewodnikami po świecie dźwięków i zjawisk przyrody są teatralne lalki, a interaktywna forma koncertu w atrakcyjny sposób przybliża arcydzieła kanonu muzyki".
I tak właśnie było!
Bawiliśmy się świetnie!
A po koncercie, pod opieką pani Haliny Furmaniak i pani Beaty Hernas, w ramach naszej wycieczki powędrowaliśmy mniej uczęszczanymi uliczkami miasta Gdańska.
I to też była niespodzianka!