„Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Ślady na piasku i kręgi na wodzie.”

L.Staff

Zapraszamy do udziału w tegorocznej VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt.”KOCHAM MORZE – ŚLADY NA PIASKU”.

Celem konkursu jest jak zawsze popularyzacja naszego regionu, promowanie urody krajobrazu Morza Bałtyckiego, a w tym roku chcemy skierować szczególna uwagę na ukazanie bogactwa przyrodniczych form odnalezionych na plaży, śladów życia - rysunków na piasku, będących swoistym zapisem zdarzeń rozgrywających się na brzegu morza...

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8 wszystkich typów szkół podstawowych.
  2. Praca konkursowa powinna być wykonana samodzielnie przez jednego autora pod kierunkiem opiekuna.
  3. Szkoła może zgłosić do konkursu 4 prace.
  4. Format zdjęć: 20 cm x 30 cm.
  5. Technika fotograficzna (bez obróbki komputerowej).
  6. Na odwrocie pracy należy umieścić imię i nazwisko autora, wiek, tytuł pracy, adres szkoły oraz nazwisko opiekuna.
  7. Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia.
  8. Kryteria oceny prac konkursowych:
  • oryginalne i ciekawe przedstawienie tematu
  • zawartość treści ekologicznych
  • efekt wizualny i estetyka
  • poprawność techniki fotograficznej
  1. Prace wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać na adres organizatora konkursu do dnia 26.05.2023r.
  2. Oceny prac dokona Komisja Oceniająca powołana przez organizatora, a wyniki konkursu, sposób i termin odbioru nagród zostaną ogłoszone na FB i stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 20 do dnia 02.06.2023r.
  3. Nadesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne ze zgodą na publikację danych osobowych i prezentację pracy. Nie zwracamy nadesłanych prac.