Już kolejny rok w dniach 21.11-28.11 przeprowadziliśmy w naszej szkole Akcję TUMBO Pomaga.

Akcję przygotowywało 57 uczniów- wolontariuszy z klas 5,6,7 i 8 pod opieką pani Marzeny Teresy Czyżyk (wycinali TUMBO cegiełki, kwestowali na długich przerwach przez cały tydzień, prowadzili kiermasz różności, przynieśli ciasta, zorganizowali i przeprowadzili loterię fantową (pod czujnym okiem pani Joanny Mazurek), odwiedzali poszczególne klasy z ogłoszeniami, zachęcali do udziału w akcji. W akcję włączyli się też niektórzy nauczyciele przynosząc  swoje wypieki i słodkości na nasz kramik (pani Wiesława Krupska), oraz całe siatki maskotek i zabawek (pani Katarzyna Rodziewicz i pani Jolanta Wojciechowska).

Wielu naszych uczniów a także nauczycieli 21.11 miało na sobie pomarańczowy element garderoby. We wszystkich klasach wychowawcy przeprowadzili zajęcia poświęcone akcji TUMBO korzystając z przesłanych nam materiałów: bajki, szkicu, plakatów, szablonów oraz informacji.