20 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szczęścia. W naszej szkole również pamiętaliśmy o tym święcie, a organizacją zajął się Zespół Wychowawczy.

Klasy 0-III przygotowały plakat pt.: „ Szczęście jest blisko”.

Komisja wyłoniła następujących laureatów:

• I miejsce – klasa 2a
  • II miejsce – klasa 3a
  • III miejsce – klasa 1b

Uczniowie klas IV-VI brali udział w Konkursie na krótki wierszyk/rymowankę o szczęściu. Zwyciężczynią konkursu, wybraną przez uczniów szkoły została Nikola Hoppe z klasy Va , która napisała wiersz pt.: ”Szczęście”

Najstarsi uczniowie, z klas VII-VIII przygotowali aforyzmy na temat szczęścia wypisane na zielonych listkach, tworzących piękne „drzewko szczęścia”.

Dzień przebiegał w miłej, wesołej atmosferze, a przyczynili się do tego również Nauczyciele, zwalniając uczniów w tym dniu z wszelkich odpowiedzi i prac pisemnych.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy, zwycięzcom konkursów GRATULUJEMY.