W dniu 18 stycznia 2022r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs techniczny dla klas 0-3 pt. "Ozdoba choinkowa". Spośród wielu ciekawych prac dzieci, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w następujących kategoriach wiekowych:
Klasa OA:
1 miejsce -Ula Michałek2 miejsce - Bartek Możejko3 miejsce - Mateusz RuczyńskiKlasy I:
1 miejsce - Aleksandra Zawadzka 1A2 miejsce - Liliana Łubkowska 1B3 miejsce - Hania Wawer 1A3 miejsce - Piotr Gnaciński 1BKlasy II:
1 miejsce - Maksymilian Cisek 2B2 miejsce - Nadia Wójcik 2A3 miejsce - Stanisław Surówka 2A3 miejsce - Blanka Kwiecień 2A

Klasy III:
1 miejsce - Karolina Szczemier- Szczemierska 3B2 miejsce - Rodion Holovkov 3A3 miejsce - Aleksandra Gnacińska 3B3 miejsce - Kinga Rębisz 3B
Gratulujemy!