28.11.2018 r. w naszej szkole odbyła się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Logopedycznego pt. "Od Jana, do Juliana", skierowanego do uczniów klas 1 - 3 uczestniczących w zajęciach terapii logopedycznej. 11 uczestników z 4 szkół wykonywało ilustrację do jednego z czterech wierszy - Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. W losowaniu wybrano wiersz Juliana Tuwima „Rzepka”.
Jury w składzie: p. dyrektor Krystyna Budzyńska, p. Mirosława Jóźwiak - nauczyciel bibliotekarz, p. Joanna Mazurek – nauczyciel wspomagający, wyłoniło następujących laureatów:
· I miejsce – Wojciech Piłasiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 89 w Gdańsku
· II miejsce – Aleksandra Dawidziuk ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Gdańsku
· III miejsce – Lena Piżewska ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Gdańsku
· Wyróżnienie – Adrian Adelmann ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Gdańsku
· Wyróżnienie – Tomasz Madziar ze Szkoły Podstawowej nr 89 w Gdańsku
· Wyróżnienie – Martyna Kulon ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Gdańsku
Konkurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Każdy uczestnik konkursu został doceniony małym upominkiem. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Konkurs przygotowała p. Iwona Czerwińska-Duma - nauczyciel logopeda i p. Marta Buła – nauczyciel wspomagający. GRATULUJEMY!