13.12.2019 r. w naszej szkole odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Logopedycznego pt. "Od Jana, do Juliana",  skierowanego do uczniów klas 1 - 3 uczestniczących w zajęciach terapii logopedycznej. 8 uczestników z 3 szkół wykonywało ilustrację do jednego z czterech wierszy - Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. W losowaniu wybrano wiersz Jana Brzechwy pt. "Leń".
Jury w składzie: pani dyrektor Krystyna Budzyńska, pani Iwona Modelska – autorka konkursu, logopeda , pani Marta Buła – nauczyciel pedagogiki specjalnej, wyłoniło następujących laureatów:

• I miejsce – Antonina Stasiuk ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Gdańsku
  • II miejsce –  Maria Eremeeva ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Gdańsku
  • III miejsce – Weronika Nadolska ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Gdańsku
  • Wyróżnienie – Lena Piżewska  ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Gdańsku
  • Wyróżnienie –  Miłosz Kuźnicki ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Gdańsku
  • Wyróżnienie – Maksymilian Hakiel ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Gdańsku
  • Wyróżnienie – Gabriela Mirowska ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Gdańsku

Konkurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Każdy uczestnik konkursu został doceniony małym upominkiem. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Konkurs przygotowała pani Marta Buła – nauczyciel pedagogiki specjalnej,  pani Iwona Czerwińska-Duma - nauczyciel logopeda, pani Katarzyna Włodarczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.  GRATULUJEMY!