W czwartek - 7 marca 2019 r. naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z najstarszych grup wiekowych z Przedszkola nr 67 oraz Przedszkola św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku -  Brzeźnie.
     Przedszkolaki zwiedziły najpierw szkołę. Zobaczyły salę gimnastyczną i korekcyjną, obydwie świetlice i stołówkę. Odwiedziły klasy, w których uczą się ich starsi koledzy, a także klasy, w których uczą się dzieci młodsze. Spodobała im się szkolna biblioteka i czytelnia, a także sala języków obcych i komputerowa.

Następnie dzieci wzięły udział w swoich pierwszych zajęciach lekcyjnych. Była to lekcja języka angielskiego na temat nadchodzącej wiosny - Spring is coming. Dzieci wspólnie zaśpiewały powitalną piosenkę, rozmawiały o zmianach w przyrodzie oraz słuchały książki w języku angielskim o zwierzętach pojawiających się na wiosnę.  Z zaangażowaniem bawiły się kartami obrazkowymi i odpowiadały na pytania. Zajęcia zakończyły się pożegnalną piosenką i słodkim poczęstunkiem.

Wizyta przedszkolaków w naszej szkole była bardzo udana, dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wrażeń.