Wystawę prac uczniów klas 2 i 3, których dzieła powstawały przez cały rok w świetlicy szkolnej w ramach przedsięwzięcia poznawczo-artystycznego "W Krainie Ilustracji" można od 19.05.2022 podziwiać na parterze naszej szkoły. To nawiązanie do znanych mniej lub bardziej książek ilustrowanych przez artystów tworzących w różnych technikach plastycznych. Mistrzami dla uczniów byli m.in. Janusz Grabiański, Janusz Stanny, Józef Wilkoń, Jan M. Szancer, Antoine de Saint-Exupéry, ale też tacy młodzi twórcy jak: Joanna Concejo, Agnieszka Żelewska czy Bartłomiej Ignaciuk. Okazało się, że prawdziwie pięknych odkryć można dokonać pośród księgozbiorów zarówno prywatnych jak i bibliotecznych (dziękujemy Pani Mirce z naszej biblioteki :-*) i odnaleźć w nich inspiracje dla własnej twórczości...

Brawo dla naszych artystów za piękne prace i wytrwałość!