W środę – 27 marca odbyło się kolejne spotkanie dla dzieci 5 i 6 letnich z cyklu „Przedszkolaki w szkole” zorganizowane i przeprowadzone przez panie: Iwonę Krucińską i Grażynę Plichtę. Na spotkanie „Wiosenne łamigłówki dla małej główki” przyszły przedszkolaki wraz z Rodzicami. Dzieci rozwiązywały wiosenne zagadki, układały wiosenne puzzle, przeliczały elementy w zbiorach. Obejrzały również prezentację multimedialną o wiośnie i Teatrzyk Kamishibai o pszczółce Mai, która witała tę porę roku. Dzieci z ochotą tańczyły do utworu A. Vivaldiego „Cztery pory roku – Wiosna”.

Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach wykazując się wiedzą, sprytem i pomysłowością. Zajęcia bardzo im się podobały. Na zakończenie otrzymały pyszną, słodką niespodziankę.