GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

Lp

Imię i nazwisko

Stanowisko, przedmiot

Termin

1

Aleksander Babienko

wychowanie fizyczne

czwartek 15.15-16.15

2

Ewa Basałygo

język polski

czwartek 14.15-15.15

3

Bożena Bączek

matematyka

środa 15.20-16.20

4

Beata Bieniaszewska

edukacja wczesnoszkolna

piątek 12.10-13.10

5

Maria Brandt-Konopka

pedagog, zaj. kor.-kompensacyjne

poniedziałek 13.40-14.40

6

Krystyna Budzyńska

dyrektor szkoły, język polski

środa 14.30-15.30

7

Marta Buła

nauczyciel pedagogiki specjalnej

poniedziałek 13.40-14.40

8

Iwona Czerwińska-Duma

matematyka, chemia

czwartek 14.25-15.25

9

Marzena Czyżyk

religia, muzyka

czwartek 14.30-15.30

10

Błażej Dahlke

nauczyciel pedagogiki specjalnej

poniedziałek 14.30-15.30

11

Michał Danowski

historia, wos

wtorek 14.30-15.30

12

Izabela Długokęcka

wychowanie przedszkolne

czwartek 17.00-18.00

13

Joanna Hajduk

matematyka, fizyka, wdż

środa 15.15-16.15

14

Jan Hodysz

biologia, informatyka

czwartek 13.15-15.15

15

Marta Homa

plastyka, technika, świetlica

poniedziałek 14.15-15.15

16

Renata Jadach

geografia, edb

poniedziałek 15.15-16.15

17

Mirosława Jóźwiak

biblioteka

poniedziałek 14.00 – 15.00

18

Sandra Kiedrowska

język angielski, język niemiecki

czwartek 14.30-15.30

19

Dorota Kisiel

wychowanie fizyczne

poniedziałek 13.35-14.35

20

Mateusz Konkol

Religia               (co 2 tygodnie)

poniedziałek 14.20-15.20

21

Hanna Korniichuk

psycholog

poniedziałek 13.40-14.40

22

Iwona Krucińska

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 14.30-15.30

23

ks. Mateusz Małek

religia

środa 15.30-16.30

24

Iwona Mazurek

nauczyciel pedagogiki specjalnej, doradztwo zaw., pedagog specjalny

poniedziałek 13.40-14.40

25

Dorota Michałek

język angielski

wtorek 13.20-14.20

26

Iwona Modelska

logopedia

czwartek 15.15-16.15

27

Izabela Olszewska

język angielski

wtorek 14.30-15.30

28

Grażyna Plichta

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 14.30-15.30

29

Izabela Płowens

język polski dla obcokrajowców

środa 13.30-14.30

30

Katarzyna Rodziewicz

wychowanie fizyczne

czwartek 15.15-16.15

31

Aleksandra Rzewuska

język polski

poniedziałek 14.30-15.30

32

Agata Rutkowska

świetlica

czwartek 17.00-18.00

33

Maria Seredyńska

nauczyciel pedagogiki specjalnej

czwartek 14.30-15.30

34

Aleksina Sindiukova

uczniowie ukraińscy

poniedziałek 14.00-15.00

35

Regina Słowińska

świetlica

wtorek 15.30-16.30

36

Ewa Tucholska

świetlica

poniedz.,czw. 16.30-17.00

37

Grażyna Umińska

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 12.20-13.20

38

Agnieszka Warcholak

nauczyciel pedagogiki specjalnej

poniedziałek 12.10-13.10

39

Katarzyna Włodarczyk

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 12.10-13.10

40

Małgorzata Wojnowska

język angielski, matematyka

wtorek 15.15-16.15

41

Zofia Wolak

wychowanie przedszkolne

wtorek 17.00-18.00